Stine Holm

Andre sociale støtte- og rådgivningsaktiviteter uden institutionsophold Søren Toftsvej 12, 9850 Hirtshals CVR 31249066
Діюча Мала приватна фірма 0 працівники 2008

Це ваша компанія? Підтвердити й доповнити →

Відгуки

Завантаження…

Перевірені відгуки користувачів Søge

Мережа звʼязків компанії

 Будуємо мережу…

Колір вузла = статус компанії · синя точка = особа. Колір лінії = тип звʼязку: власність, керівництво, засновник або спільний телефон / email / сайт. Будь-який тип звʼязку можна вимкнути фільтрами. Подвійний клік по компанії — відкрити. Мережа будується навколо ЦІЄЇ компанії, на глибину до двох кроків — тому компанія, яку ви бачите тут, на своїй сторінці покаже іншу мережу, побудовану навколо себе. Права кнопка на вузлі — на сенсорному екрані довге натискання — дані, фінанси та інше.

Активна Засновано 2008
CVR 31249066 ↗ Datacvr
Статус? Активна
Форма компанії? Мала приватна фірма
Дата початку? 2008-02-01
Адреси Søren Toftsvej 12, 9850 Hirtshals (HJØRRING)
Рекламний захист? Так

Галузь (4)

Almindelig rengøring i bygninger 812100
Restauranter 561010
Almindelig rengøring i bygninger 812100
Andre sociale støtte- og rådgivningsaktiviteter uden institutionsophold 889990

Додаткова галузь (2)

Detailhandel med dagligvarer via internet 479110
Detailhandel med andre varer i.a.n. via internet 479119

Email (3)

peh@has.dk 2014-04-07
livaalle@gmail.com 2016-03-21
livaalle@gmail.com 2025-04-08

Номер телефону (2)

50489993 2014-04-07
41120121 2025-04-08

Адреси (5)

H C Andersens Vej 257, 9800 Hjørring (HJØRRING) 2008-02-01
Ingeborgvej 2, 9480 Løkken (JAMMERBUGT) 2008-06-25
Skagerakvej 5, 9850 Hirtshals (HJØRRING) 2014-04-07
Agerlund 29, 9800 Hjørring (HJØRRING) 2015-06-23
Søren Toftsvej 12, 9850 Hirtshals (HJØRRING) 2025-04-08

Звʼязки (1)

Історія назв (5)

Holm Trading v/Stine Holm Hansen 2008-02-01 — 2008-06-24
Grønhøj Pizza & Steakhouse v/Stine Holm Hansen 2008-06-25 — 2010-02-10
Restaurant Grønhøj Strand v/Stine Holm Hansen 2010-02-11 — 2014-04-06
Holm Multi Service 2014-04-07 — 2016-03-21
Stine Holm 2025-04-08

Історія форм компанії (2)

ФОП 2008-02-01
Мала приватна фірма 2025-04-08

Життєвий цикл (2)

2008-02-01 — 2016-03-21
2025-04-08 — зараз

Виробничі одиниці (2)

Історія реєстрації

2025-04-08 Адреси
2025-04-08 Історія назв: Stine Holm
2025-04-08 Компанію зареєстровано
2016-03-21 Компанію закрито
2015-06-23 Адреси
2014-04-07 Адреси
2014-04-07 Історія назв: Holm Multi Service
2010-02-11 Історія назв: Restaurant Grønhøj Strand v/Stine Holm Hansen
2008-06-25 Адреси
2008-06-25 Історія назв: Grønhøj Pizza & Steakhouse v/Stine Holm Hansen
2008-02-01 Адреси
2008-02-01 Історія назв: Holm Trading v/Stine Holm Hansen
2008-02-01 Компанію зареєстровано

Схожі компанії

Пошук...

Будуй із Soge

Один ключ API — два офіційні реєстри Данії: 12,6М авто (DMR) + 2,2М компаній (CVR). Старт безкоштовно, без прихованих платежів.

Не знайшли потрібне? Спробуйте пошук серед Автомобілі

Останні пошуки